
Kunstwerk met plantaardige 'touch' van Joke Florijn. Foto: PR
Nieuwe exposanten tijdens open atelierroute Borculo-Geesteren
CultuurBORCULO – Het is klein en overzichtelijk en houdt vooral ook de kunstenaars met hun werk in beeld. Voor de derde keer organiseert het kunstenaarsechtpaar Dolf en Louise Bierhuizen de open atelierroute Borculo-Geesteren. Zaterdag 22 en zondag 23 oktober kunnen bezoekers 8 locaties aandoen waarop veertien kunstenaars hun werk exposeren.
Door Rob Weeber
Een van de nieuwe deelneemsters is oud-inwoner van Gelselaar en Ruurlo Joke Florijn. Zij maakt objecten met een plantaardige ‘touch’ en met textiel en garens. “Het is de eerste keer dat ik naar buiten treed met mijn werk, best wel spannend.” Joke exposeert bij houtdraaier Jan Kulsdom aan de Geesterse Binnenweg 21 in Borculo. Ook goudsmid en sieraadontwerpster Manon ter Hogt uit Borculo doet voor de eerste keer mee. Zij ontvangt de bezoekers in haar eigen atelier aan de Spoorstraat 16a in Borculo. Ten slotte exposeert Alie Zieverink voor de eerste keer. Zij laat haar keramiek en schilderwerk zien aan het Rosbach 28 in Geesteren.
Bierhuizen is geen onbekende in het kunstenaarsmilieu van Berkelland en doet regelmatig van zich spreken met nieuwe activiteiten. “Wij vinden het gewoon leuk om de kunst in Berkelland te bevorderen. Binnenkort is er ook weer een expositie in het publieksgedeelte van het gemeentehuis in Borculo.” Zelf stelt hij tijdens de open atelierroute zijn Beeldentuin AJ & LW Bier weer open voor het publiek. Deze is gevestigd aan de Haarloseweg 6 in Borculo.








