
Veel NK tickets voor RGV trampoline springers
SportVeel NK tickets voor RGV-trampolinespringers
RUURLO – In de afgelopen maanden werden de drie plaatsingswedstrijden trampoline springen gehouden opgesplitst in drie regionaal (tweede en derde divisie) en drie landelijke (eerste - en eredivisie) wedstrijden. Er werd individueel en synchroon gesprongen. Aan de wedstrijden namen diverse leden van de Ruurlose gymnastiekvereniging RGV deel.
Bij de plaatsingswedstrijden kunnen de springers zich te plaatsen voor het Nederlands kampioenschap. Van de drie wedstrijden tellen de beste twee mee voor de plaatsing. Over alle vijf de districten (regionaal) van de gymnastiekunie wordt er een verdeling gemaakt hoeveel springers er per district per klasse en leeftijdsgroep door mogen naar het Nederlands kampioenschap. Bij de landelijke plaatsingswedstrijden plaatst de beste zeventig procent zich met een maximaal van twaalf door naar het NK. RGV nam deel met maar liefst 26 individuele springers en elf synchroonparen verdeeld over alle divisies.
De wedstrijden waren zeer succesvol en vele springers wisten dan ook een NK ticket te bemachtigen voor individueel en/of synchroon. Zaterdag 27 juni en zondag 28 juni wordt het NK gehouden in Ahoy Rotterdam. De volgende springers wisten zich te plaatsen. Derde divisie individueel: Jinthe Beijk, Lynn Klein Kranenbarg, Lotte Rouwenhorst, Blom Ooijman, Anne de Vrught. Derde divisie synchroon: Jinthe Beijk en Lynn Klein Kranenbarg, Hailey van Dam en Nine Rouwhof. Tweede divisie individueel: Mark te Stroet, Ole Versteeg, Chris-Anne Zilvold, Melle Andriesse, Lotte de Vrught, Anouk Vet, Kim Boekelder. Tweede divisie synchroon: Mark te Stroet en Sep Rouwhof, Ole Versteeg en Kasper IJkema, Lynn Brundel en Chris-Anne Zilvold. Eerste divisie individueel: Ayanna Norde, Siem Pardijs, Nikki Garritsen, Mady Brundel, Alysia Buitenhuis, Thomas Teunissen, Wout Krabbenborg. Eerste divisie synchroon: Ayanna en Alysia, Wout en Thomas, Mady en Nikki. Eredivisie individueel: Larissa Buitenhuis. Eredivisie synchroon: Larissa Buitenhuis en Jessie van Driel (Flik-Flak Den Bosch).
De komende trainingen zetten de springers nog even de puntjes op de ‘i’ om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op het NK.







