Nu al grote deelname 6 x 6 toernooi VV Ruurlo
SportRUURLO - Er hebben zich voor het 6×6 toernooi van voetbalvereniging Ruurlo op zaterdag 23 augustus tot en toe maar liefst 23 teams aangemeld. Het (concept) speelschema is ook al bekend. De eerste wedstrijden beginnen om 17.00 uur en de finale wordt verwacht rond 21.30 uur.
Leden van de organisatie hebben onlangs in Duitsland gekeken hoe het er bij de Malle Cup aan toeging. Op basis van die ervaringen zijn de afmetingen van de velden bepaald. Op het hoofdveld van sportpark ‘t Rikkelder worden vier speelvelden van dertig bij vijftig meter uitgezet. Vanaf 20.30 uur draaien De Tijdbrekers mooie zomerhits. Onlangs verzorgden ze ook de muzikale omlijsting tijdens de slotavond van het HKT toernooi in combinatie met de vrijwilligersavond en dat was uitstekend bevallen. Er is frisdrank cocktails en bier te koop en de Tapperij verzorgt een warme hap. Er kan betaald worden met munten.
De winnaars krijgen een fraaie beker en ook voor de tweede plaats is er een bokaal. Het sportiefste team wordt eveneens beloond. De organisatoren rekenen op een mooie voetbalavond met spannende wedstrijden en veel gezelligheid. Men gaat ervan uit dat er ook nog veel toeschouwers komen om dit toernooi mee te maken. Via onderstaande website kunnen zich nog teams aanmelden om mee te voetballen.