
Nordic Walking bij Parkinson Café Berkelland
NEEDE – 'Kom in beweging tegen parkinson!' Een kreet van professor Bas Bloem: “Voor mensen met parkinson is bewegen geen keuze, maar noodzaak.” Parkinson Café Berkelland biedt laagdrempelig de mogelijkheid om te kijken welke sport- of beweegvorm het beste bij de persoon past.
Op donderdag 7 mei kan men kennismaken met Nordic Walking. De deelnemers lopen onder deskundige begeleiding van de Nordic Walking Vereniging Winterswijk door het Natuurpark Kronenkamp in Neede. De meeste mensen met parkinson kunnen deelnemen aan Nordic Walking, in welke fase ze ook zijn. Zij lopen in verschillende groepen. Een groep voor mensen die een wat minder goede conditie hebben en minder ver lopen en een groep voor de mensen die wat langer en verder kunnen lopen.
Meer dan een paar goede stokken (poles) en stevige schoenen heeft men niet nodig om te gaan Nordic Walken. Heeft men deze stokken, neem ze dan mee. Heeft men ze niet: dan zorgen de mensen van de organisatie ervoor. Wie al aan Nordic Walking doet, is ook zeer welkom, om ook andere bezoekers enthousiast te maken met hun ervaringen!
De bijeenkomst vindt plaats in Natuurpark Kronenkamp (Kronenkamp 14, Neede). De inloop is vanaf 13.45 uur, het programma duurt van 14.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis voor mensen met parkinson(isme), hun partners, familieleden en andere belangstellenden. De locatie is volledig rolstoeltoegankelijk en er is voldoende gratis parkeerruimte.
Een vrijwillige gift wordt op prijs gesteld. In verband met de organisatie wordt bezoekers gevraagd zich vooraf aan te melden via: info@parkinsoncafeberkelland.nl.